poniedziałek, 11 marca 2013

MÓJ DOM - JADALNIA

Blog wnętrzarski

Oprócz moich "wytworów" chciałabym pokazywać Wam na tym blogu mój dom. Dzięki temu bardziej się poznamy. Będziecie wiedzieli jaki mam styl, co lubię, czego się można po mnie spodziewać :-)
Będę wstawiać zdjęcia z mojego domu, ogrodu, z "mojego królestwa". Będę zaszczycona jeśli zechcecie skometować, zapytać, dopytać gdzie, co kupione i za ile, jak zrobione itd.

Zacznę od jadalni, bo w tym miejscu spędzam chyba najwięcej domowego czasu. Tam jem, piję poranną kawę, przeglądam prasę, wyglądam przez okno itd itp.

Jadalnia znajduje się w wykuszu. Stół i krzesła kupiliśmy w IKEA (jestem fanką). Naturalne drewno, prostota dobrze komponują się na ścianie ze starej cegły. Z cegłą miałam małe przejścia. Zamówiłam płytki ceglane, czyli płytki cięte ze starej, czerwonej cegły z rozbiórki. Zakupu dokonałam na moim ulubionym allegro. Kiedy kurier przywiózł "stertę gruzu" w połatanych pudełkach mój mąż nie był zachwycony. Jak ja mogłam kupić takie byle co za tyle pieniędzy..., przecież to jest połamane, powyszczerbiane itd itd. Tak było do momentu położenia płytek na ścianie, wtedy wszyscy zaczęli się zachwycać starą cegłą, mój mąż jako pierwszy. W swoich wnętrzarskich pomysłach muszę być bardzo uparta, bo nie każdy ma taką wyobraźnię. Cegła jest super. W nowym domu ze starą cegłą mieszkam od pół roku a nadal potrafię patrzeć po prostu na ścianę i ją podziwiać. W oknie zawiesiłam szydełkową zazdroskę, którą mama wyszukała w second handzie. Na stole już lekko wiosennie. W biedronce były żonkile (w wazonie) i ten obrus też był w biedronce- przeceniony. Pomyślałam, że też wniesie trochę wiosny do domu. Żeby było praktycznie położyłam na obrus podkładki z home & you.

3 komentarze:

 1. Slicznie i klimatycznie z ta cegla :)
  p.s. prosze wylacz weryfikację obrazkową!
  ustawienia -> posty i komentarze -> Włącz weryfikację obrazkową -> NIE NIE NIE :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezu jaka meggga cegła aaaaaaaaa:))))) BOSKO

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, dzięki, dzięki. Nieskromnie muszę przyznać,że mi też się bardzo podoba, dlatego odważyłam się ją pokazać na blogu. Pozdrawiam

   Usuń